Strona Główna.

Bractwo Bractwo Turystyki Rowerowej w Pile powstało (w obecnym kształcie) w kwietniu 2004r. Nasze początki miały miejsce w 2003r.Turystyki Rowerowej w Pile powstało (w obecnym kształcie) w kwietniu 2004r. Nasze początki miały miejsce w 2003r.

9 myśli w temacie “Strona Główna.”

  1. Niestety po długiej przerwie działalności strony bardzo ciężko przekonać ludziska aby tu zaglądali, wygląda na to że większość woli czerpać wiadomości z syfbuka ;(

   1. Dziwisz się że tu nic nie ma? Kiedy ostatni raz wrzucałeś informację na stronę Bractwa?
    Według mnie, informacje powinny pojawiać się na stronie www następnie link do tej informacji zamieszczany na fejsie, rozsyłany droga mailową czy sms-ową. W tej chwili funkcjonują 3 niezależne kanały informacyjne…
    Na fejsie konto może założyć sobie byle leszcz, umieścić tam jakieś logo, garść informacji i będzie postrzegany jako członek Bractwa. Może narobić nam przy tym wiele wizerunkowego bałaganu czy wstydu. Strona www na której musisz się zarejestrować i zostać zweryfikowanym przez prawdziwego człowieka jest wg mnie wiarygodniejszym źródłem informacji.
    Swoją drogą rozumiem, że to co oferuje fejs jest spełnieniem marzeń o super wygodnej, banalnie prostej obsłudze, komentarzach i innych wodotryskach.
    Nie zapominajmy tylko o tym, że cokolwiek zostanie opublikowane na fejsie pozostaje tam już na zawsze i przechodzi na własność firmy jakiejś tam (zgodnie z polityką prywatności – zachęcam do przeczytania)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *