Triatlon pieszo-kajakowo-rowerowy

Witam tradycyjnie od kilku lat BTR w weekend po Bożym Ciele organizuje triatlon pieszo-kajakowo-rowerowy w tym roku wypada to 16-18 czerwca.

Tym razem naszą bazą noclegową będzie tzw. miasto widmo czyli Kłomino k/Nadarzyc. Do dyspozycji będziemy mieli pokoje 2-4 osobowe, kuchnie, prysznice, wiatę grilowoogniskową.

W piątek od rana idziemy na spacer. Trasa przez lasy, krzaki, piachy, poligony i inne wertepy – znacie Janusza, więc wiecie że długość ok.15-20 km, jest podana tylko orientacyjnie. Na sobotę zaplanowane są kajaki. Spływamy rzeką Piławą na odcinku Borne Sulinowo-Nadarzyce. W niedziele powrót do domu jest na rowerach więc powinien oscylować w okolicach 60-70km lub więcej 😉

Koszt noclegów i wynajmu kajaka to 105 zł Kto jest chętny powinien zgłosić się do któregoś z Tomaszów. Przyjmują oni zgłoszenia telefonicznie, potwierdzeniem przyjęcia na rajd jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 50 zł od osoby do 31 marca. Liczba uczestników ograniczona do 25 osób. Dokładne godziny przebiegu rajdu będą ustalane w późniejszym terminie z zapisanymi uczestnikami.

Serdecznie zapraszamy T&T.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *